Приєднуйтесь до акції «Подаруй бібліотеці книгу!»

Наша гімназія запрошує всіх охочих з 1 листопада по 30 грудня 2018 року взяти участь у благодійній акції «Подаруй бібліотеці книгу!»

Якщо у Вашій домашній бібліотеці є довідники, художня література, та інші книги, якими Ви не користуєтесь, їх може прийняти наша бібліотека, де вони знайдуть свого вдячного читача. До участі в акції приймаються книги, які не втратили історико-культурного значення і є фізично придатними для подальшого використання.

Адміністрація гімназії та бібліотекар висловлюють щиру подяку всім учасникам акції за вже подаровані видання. На 15 листопада найактивнішими учасниками є учні 4 класу (класовод Желдакова Ольга Миколаївна). Вони для бібліотеки зібрали більше 20 книг. Також активну участь в акції взяли учні 6, 7, 8 класів.

На сьогоднішній день діти зібрали 65 книг. Вони раділи тому, що можуть принести частинку себе туди, де проводять багато часу - в бібліотеку. Тепер книга яка належала їм, буде прочитана іншими учнями і фонд бібліотеки поповниться новими книгами.

Ми вдячні тим читачам, які вже подарували бібліотеці свої книги, і будемо вдячні всім, хто візьме участь у цій акції.

Категория: Новини | Добавил: [HoN]Accord (16.11.2018)
Просмотров: 373 | Рейтинг: 0.0/0