27 жовтня 2014 року - Міжнародний день шкільних бібліотек

27 жовтня - Міжнародний день шкільних бібліотек. Його відзначають четвертого понеділка жовтня, починаючи з 1999 року за ініціативою ЮНЕСКО. Започаткував святкування президент Міжнародної асоціації шкільних бібліотек Бланк Вулз. З 2005 року офіційний статус події підтвердив уже новий президент цієї організації Пітер Дженко. У 2008 році ця подія вийшла на новий рівень — в січні координатор проекту Рік Малхолланд оголосив, що Міжнародний день шкільних бібліотек перетвориться в місячник — теж міжнародний. І в жовтні цього ж року пройшов перший Місячник шкільних бібліотек під девізом «Грамотність і навчання — у вашій шкільній бібліотеці». У нашій країні започатковано щорічне проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек. Ініціатором важливого рішення разом з МОН виступила ДНПБ України ім. В.О.Сухомлинського. Гасло Місячника 2014 року: «Шкільна бібліотека – стратегічний партнер освіти».

Бажаємо Вам, шановні колеги, отримувати насолоду від професії, обраної серцем, від усвідомлення користі, що Ви її приносите людям!

Бажаємо усім читачам і працівникам бібліотек міцного здоров’я, сили і добра, віри у світле майбутнє!

Категория: Новини | Добавил: [HoN]Accord (12.11.2014)
Просмотров: 435 | Рейтинг: 0.0/0