Декада літературного читання

З 13.11.2017 року по 24.11.2017 у Марганецькій гімназії пройшла декада з літературного читання. У програмі були конкурси, змагання, розваги, виставки, відкриті уроки та виховні години, зустрічі з бібліотекарем в «Літературній вітальні», захист проектів «Сучасні письменники – дітям». Завершилась декада фестивалем «Книгу читай - розуму набирай».

У конкурсі юних декламаторів кожен клас не тільки мав завдання вивчити вірш, а і повинен був презентувати обраних українських письменників. У класі мистецтв лунали твори Тараса Шевченка, Лесі Українки, Марії Підгірянки, Олександра Олеся.

Під час літературного конкурсу на краще представлення сучасного автора та його твору, учні познайомилися з багатьма українськими письменниками, дізналися про нові видання дитячої літератури.

У кожному класі силами учнів і класоводів барвисто оформлені книжкові куточки позакласного читання. Казковий лікар Ай-болить закликав учнів бережливо ставитися до книжок. Учні подарували книгам закладки, які виготовили на уроках праці та групі продовженого дня.

Казка - улюблений жанр дітвори. В бібліотеці гімназії діти відкрили двері у світ зарубіжної казки.

Всі активні учасники були нагороджені грамотами на урочистій лінійці.

Категория: Новини | Добавил: [HoN]Accord (04.12.2017)
Просмотров: 447 | Рейтинг: 0.0/0