День охорони праці 2020 в Україні

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006, щороку 28 квітня, у  Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року він присвячений боротьбі з пандемією смертельно небезпечної недуги коронавірусної хвороби COVID-19, яка сьогодні вже панує у всьому світі.

З метою належного відзначення організаційний комітет з підготовки та проведення у 2020 році Дня охорони праці в Україні опрацював Звернення до органів державної влади, місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій з нагоди Дня охорони праці в Україні.

Звернення організаційного комітету з підготовки та проведення Дня охорони праці в Україні у 2020 році.

Джерело: Державна служба України з питань праці

В бібліотеці Марганецької гімназії оформлена постійно діюча виставка, яка поповнюється документами з питань охорони праці, правил безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки. З огляду на ситуацію, що склалася з поширенням коронавірусної інфекції COVID-2019, в бібліотеці  підготовлено та роздруковано наочні матеріали, пам’ятки, рекомендації МОЗ України, які розповсюджуються у закладі.

Інформаційна довідка щодо Державних стандартів України, які регулюють вимоги до засобів індивідуального захисту

Категория: Новини | Добавил: elenaiakovenko75 (27.04.2020)
Просмотров: 285 | Рейтинг: 0.0/0