Для першкласників відбулось урочисте посвячення в читачі «Хто полюбить книгу, той далеко піде…»

Для  першкласників гімназії  4 квітня  відбулось урочисте посвячення в читачі. Учнів записали до бібліотеки, ознайомили із правилами користування бібліотекою,  цікавими книгами. На святі були присутні Королева книг, Казковий Гном, Незнайко,  Фарба та школярка з подертою  книгою ( учні 4 класу Марганецької  гімназії, класний керівник Бондаренко Н.В.  Дякуємо за допомогу в організації свята!), які познайомили читачів  з мешканцями свого книжкового королівства, і подарували читачам «Посвідчення  читача» та цікаві книги.

Учні пообіцяли поважати книгу і  бережливо ставитись до своїх підручників, виконувати всі правила користування бібліотекою.

.

Проведено презентацію - вікторину «Чи знаєш ти казки?», конкурс загадок «З якої казки?», першокласники підготували прислів’я, вірші про книги.

Категория: Новини | Добавил: [HoN]Accord (04.04.2014)
Просмотров: 493 | Рейтинг: 0.0/0