До книги і читання - через дозвілля та спілкування

З 1 по 31 жовтня проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом ««Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». З метою привернення уваги до проблем читання і питань розвитку шкільних бібліотек, в рамках місячника шкільних бібліотек, в гімназії проведені такі корисні і захоплюючі заходи по залученню до читання учнів:

Інформаційне сафарі «Як книга дійшла до бібліотеки»

Першокласники прослухали розповідь, переглянули презентацію про шлях книги до бібліотеки, отримали і виконали багато завдань, такі як: з трьох, чотирьох частин склали прислів'я про книгу та читання, відповідали на всі питання слайд - вікторини. В нагороду першокласники переглянули цікаві казки.

Пазл - вікторина «Казка мудрістю багата»

Діти потренували свій мозок і виконали декілька завдань, серед яких такі: ілюстрацію казки розрізану на 6 квадратів треба було скласти і відгадати, яка казка та чого вона навчає. Але перед цим групи по черзі відповідали на питання бібліотекаря і за кожну правильну відповідь отримували квадратики (пазли), з яких складали казки.

Читацький марафон «Читаємо без зупинки».

Учні 2,3, 4 класів ланцюжком вголос по реченню, на уроках літературного читання, читали літературні казки.

Літературний квест «Люди легенди»

Учням треба було скласти і прочитати вислів про книгу, який бібліотекар поділила на 6 частин. Щоб отримати ці частини вислову діти за допомогою підказок самі відшукували інформацію, виконували різноманітні завдання. Під час квесту згадали сторінки біографії видатних українців Миколи Амосова, Сергія Корольова, Івана Кожедуба, Михайла Грушевського, Івана Сірка, Богдана Хмельницького.

Виставка рекламних слоганів про бібліотеку та користь читання «Час читати».

Учні 2-11 класів підготували короткі влучні фрази, ілюстрації, малюнки.

Фотовиставка «Я і моя улюблена книга»

Учні 4-11 класів фотографувалися із своєю улюбленою книгою. Організовано фото куточок.

Благодійна акція «Подаруй бібліотеці книгу»

Під час проведення акції бібліотеці гімназії учні подарували 30 сучасних і цікавих книг! Після закінчення акції була оформлена книжкова виставка «Бібліотеці - від читачів».

Категория: Новини | Добавил: [HoN]Accord (01.11.2019)
Просмотров: 459 | Рейтинг: 5.0/1