«Хіт-парад улюблених книг»

Існує думка, що вроджені здібності дитини до читання виявляються у віці від 18 місяців до 3 років. А психологи вважають, що прищепити любов до книги та читання можна ще до 9 років. Пізніше зробити це дуже складно і практично неможливо. Отже, процес залучення дитини до пізнання світу через книгу припадає на дошкільний і молодший шкільний вік.

Прищеплення дітям інтересу до читання, констатує наука, на 90% залежить від батьків. Тому наше завдання - відродження сімейного читання. Ось чому звертаємося до вас, батьки: тільки спільними зусиллями ми зможемо відродити гарну традицію сімейного читання, тільки ви станете запорукою успішності ваших дітей.

Даючи дітям книгу – ми даємо їм крила!

«Якщо з дитинства у дитини не виховано любові до книжки, якщо читання не стало її духовною потребою на все життя, в роки отроцтва душа підлітка буде порожньою», - до такого висновку прийшов талановитий український письменник-педагог  В. О. Сухомлинський.

Сім'я - початок всіх початків. Люблячі  батьки  купують малюкам іграшки, ласощі,  але не всі знають, що не менше, а часом більше дитина радіє тоді, коли батьки читають йому книжку. Діти бажають спілкуватися з батьками: разом з мамою (татом) читати казку,  разом переживати  та радіти за добрих героїв. Дуже добрий прийом, коли дорослий починає читати книгу вголос. На цікавому місці зупиняється, а далі читає дитина. Всім хочеться знати, що відбудеться з героями далі. Треба намагатись, щоб діти розповідали про прочитане, а дорослі жваво цікавилися сюжетом книги. Тривалість домашнього колективного читання - не більше 30 хвилин. Читання вголос - корисне тренування для дітей, вони звикають читати голосно, виразно, чітко.

Книги розширюють кругозір дітей, вчать мислити, розвивають мовлення, пам'ять, уяву, тобто задовольняють потребу в розвитку, закладену самою природою. Звідси - радість пізнання. Хороші книги ніколи не залишають особистість такою, якою вона була до знайомства з ними.

Виділяйте час для дітей, читайте їм. Дитина буде відчувати увагу до себе, а ви прищепите їй любов до читання. Начитані люди більш успішні в кар'єрі, ведуть більш здоровий спосіб життя і менше курять.

Так що читайте на здоров'я і будьте щасливі!

Під час зустрічі учні 4 класу подарували книги бібліотеці.

Нагадаємо, що з 07 жовтня  2014 року в гімназії проходить благодійна акція «Подаруй книгу бібліотеці». Запрошуємо всіх бажаючих приєднатись до доброї справи і подарувати бібліотеці книгу!

Категория: Новини | Добавил: [HoN]Accord (13.10.2014)
Просмотров: 527 | Рейтинг: 5.0/1