Книги від Національного Олімпійського Комітету України

Національний  Олімпійський комітет України, президентом якого є Сергій Бубка, з метою розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму та в рамках Всеукраїнських акцій НОК України «Олімпійська книга» подарув школам книги. Бібліотека  гімназії отримала такі видання:

Бубка С.Н. Київ – 1913. Перша Російська Олімпіада / С.Н.Бубка, М.М.Булатова.- К.: Олімпійська література, 2013. - 232с.: іл.ISBN 978-966-8708-69-5

У цій книжці глибоко і всебічно  висвітлені дві знакові події вітчизняної історії, які відбулися 100 років назад, - проведення у місті Києві 1913 року потужної Всеросійської виставки і приуроченої до неї Першої Російської Олімпіади. Розкрито, як Всеросійська виставка – 1913 в Києві відображала численні досягнення тих часів у різних галузях економіки, у науці, техніці, освіті, культурі країни, і те, як Перша Російська Олімпіада сприяла розвиткові вітчизняного спорту і олімпійського руху. Водночас  у  книжці досить докладно висвітлено багатовікову історію Києва – від давніх віків, коли зароджувалося це місто, і до початку ХХ сторіччя. А головне,  безпосередній розповіді про підготовку і проведення Першої Російської Олімпіади , передує ґрунтовна оповідь про багатогранне спортивне життя Києва на початку ХХ сторіччя, що істотною мірою сприяло вибору цього міста місцем проведення перших у колишній країні Олімпійських ігор.

Бубка С.Н. Олімпійське сузір’я України: Атлети. Третє видання  / С.Н.Бубка, М.М.Булатова.- К.: Олімпійська література, 2013. – 168с.іл. - ISBN 978-966-8708-30-5

Видання пропонує екскурс в історію досягнень українських атлетів в олімпійському русі, починаючи з 1952 року. У книзі подано довідкову інформацію про Олімпійські ігри, чемпіонів, срібних і бронзових призерів ігор Олімпіад та зимових Олімпійських ігор, спогади олімпійців та їхніх тренерів.

ХХІІ зимові Олімпійські ігри / Ред. М.М.Булатова. - К.: Національний Олімпійський комітет України,2013.-64с.:іл.

У навчальному  посібнику розкрито особливості підготовки і проведення ХХІІ зимових Олімпійських ігор. Посібник знайомить із символами, церемонією та організацією ігор; видами спорту, що увійшли до олімпійської програми; календарем олімпійських змагань; унікальними спортивними спорудами; історією та сьогоденням Російської Федерації та міста-курорту  Сочі.

Зірки олімпійського спорту України. 1994-2012.: Альманах./ Видання виправлене і доповнене. – К.: Олімпійська Арена,2013.

Це видання – спеціальний проект Національного олімпійського комітету України, в якому зібрані унікальні матеріали про перемоги українських олімпійців за період, коли Україна виступала на головних спортивних стартах планети окремою командою – з 1994 по 2012роки. Тут вміщені інтерв’ю учасників змагань, які вони давали одразу після фінішу здебільшого біля самої арени чи п’єдесталу, на прес-конференції. Спортсмени розповідають, яким нелегким і довгим був їхній шлях до олімпійського п’єдесталу.

Категория: Новини | Добавил: [HoN]Accord (11.02.2014)
Просмотров: 1059 | Рейтинг: 0.0/0