М. Куала-Лумпур (Малайзія) – Всесвітня столиця книги-2020

Зазначається, що це місто було обране через великий акцент на інклюзивній освіті, розвитку освіченого суспільства та доступному читанні для всіх верств населення міста.

Основний лозунг кампанії – «KL Baca – турбота через читання». Програма фокусуватиметься на чотирьох темах: читання у всіх його формах, розвиток інфраструктури книжкової індустрії, інклюзія та цифрова доступність і становлення дітей через читання.

З-поміж різноманітних подій та заходів, планується спорудження книжкового міста (The Kota Buku Complex), пасажирів поїздів, покращення цифрових послуг та доступності Національної бібліотеки Малайзії для людей з обмеженими можливостями, а також нові цифрові послуги для 12 бібліотек у бідних районах Куала-Лумпура. Про це розповідає портал Читомо.

Та через пандемію COVID-19 у столиці Малайзії Куала-Лумпурі на невизначений термін відклали церемонію відкриття та інші заходи програми “Книжкова столиця світу ЮНЕСКО”. Про це 31 березня оголосив оргкомітет “Куала-Лумпур – книжкова столиця світу ЮНЕСКО 2020” (UNESCO World Book Capital). За планом 20-23 квітня 2020 року мала відбутися низка заходів за участі численних гостей з різних країн світу. А 22 квітня планували провести офіційну церемонію відкриття. Повідомляє tekstover.in.ua.

У 2021 р. книжковою столицею світу стане Тбілісі. Титул перейде до міста 23 квітня 2021 року, у день святкування Всесвітнього дня книги і авторського права.

Читайте також про Львів як місто літератури ЮНЕСКО.

Категория: Новини | Добавил: [HoN]Accord (27.05.2020)
Просмотров: 333 | Рейтинг: 0.0/0