Місячник шкільних бібліотек 2018

«Налаштувати найтоншу струну в людській душі –

людяність – це значить перш за все навчити

маленьку людину творити радість для іншої людини

і відчувати в зв’язку з цим вищу людську радість».

В. Сухомлинський

Під час місячника в Марганецькій гімназії були проведені такі заходи:

1. Книжкова виставка-спогад «Великий педагог, письменник, психолог, людинолюб Василь Сухомлинський».
  2. Бібліотечний урок «Сторінками життя і творчості В.О.Сухомлинського».Учні 5 класу підготували презентацію, мало відомі факти з життя і творчості В.О.Сухомлинського.
  3. Створення ілюстрацій до книги «Чиста криниця» Василя Сухомлинського.

Учні гімназії створили виставку малюнків за мотивами творів письменника. На уроках малювання бібліотекар читала вголос казки та оповідання Василя Сухомлинського, а учні 2-7 класів дуже уважно їх слухали, уявляли героїв та пригоди, які трапилися з ними і малювали до творів ілюстрації.

1. Урок-фантазія «Закінчи казку Сухомлинського по-новому».

Кожен учень 3 класу отримав завдання – придумати для казки (вони всі були різні) кінцівку відповідно до її змісту. Діти творчо перефантазували їх на свій лад, проілюстрували її малюнками, а потім розповідали написані казки .

1. 25 жовтня в гімназії відбувся міський семінар для бібліотекарів, заступників директорів з НВР та педагогів організаторів «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини».

У програмі семінару передбачався виховний захід, проведений бібліотекарем гімназії та учнями 4 класу « Яке велике щастя - жить, буть гідним імені людини» з використанням творів В.Сухомлинського про щастя. Учні підготували цікаві відомості про життєвий і творчий шлях В.О. Сухомлинського, продемонстрували вміння розповідати казки великого педагога, показали інсценізацію казки «Яке щастя?», пояснили вислови Сухомлинського про щастя. За творами Василя Олександровича спробували з’ясувати що таке щастя, висловили свої думки, а також дізналися, що потрібно для того, щоб бути щасливим.

Діти створили дерево щастя. Кожен  написав на листочку бажання, здійснення якого допоможе кожному  почувати себе щасливим. Дерево обов'язково принесе  удачу, а з нею і щасливу мить. Якщо вірити в це – мрія завжди здійсниться. Гості також приєднатися і написали свої бажання.

Категория: Новини | Добавил: [HoN]Accord (04.11.2018)
Просмотров: 489 | Рейтинг: 0.0/0