Семінар-практикум шкільних бібліотекарів

Ми звикли до книги, рідко думаємо про неї, як про чудовий скарб, і буває, що не завжди цінуємо і бережемо її. Підручник - це теж книга, тільки книга навчальна.  А як же живеться їй?

5 листопада  2014 року в бібліотеці Марганецької гімназії  було проведено семінар-практикум шкільних бібліотекарів по темі «Спільна робота органів учнівського самоврядування та педагогічного колективу школи по збереженню підручників».

Мова йшла про те, що сьогодні потрібна систематична робота як бібліотекаря, так і адміністрації школи, класних керівників, учителів – предметників  щодо збереження книжкового фонду. Стан підручників є важливим показником рівня виховної роботи в школі.

Тема збереження підручників є традиційно актуальною для бібліотек, оскільки місія бібліотеки  полягає в забезпеченні навчально-виховного процесу, в тому, щоб  учні могли безкоштовно, дотримуючись правил користування бібліотекою, користуватися усіма її ресурсами. Учні повинні цінувати можливість отримання підручників безкоштовно і бути відповідальними та законослухняними.

Учасники семінару  ділилися досвідом роботи, говорили про важливість працювати спільно в такій важливій справі, розробили  рекомендації щодо організації та проведення  роботи по збереженню підручників.

Категория: Новини | Добавил: [HoN]Accord (18.11.2014)
Просмотров: 469 | Рейтинг: 0.0/0