Що читати і дивитися вдома

Час — наш найцінніший ресурс, тож інвестуйте його в читання, нові знання і творчі захоплення. До вашої уваги список безкоштовних онлайн-ресурсів для культурного дозвілля.

Відкрита книга – безкоштовна електронна бібліотека української та світової літератури.

Ресурс без жодної реклами з літературними творами, які стали суспільним надбанням світової культури. Окремою рубрикою виділені твори зі шкільної програми зарубіжної та української літератури – тож знадобиться не лише аби самому пригадати класику, а й щоб підготувати школярів до виходу на навчання.

WikiArt – онлайн-енциклопедія мистецтва.Тут зібрано 250 тис творів мистецтва.

«WiseCow» – вільний відеолекторій

Лекції про історію, мистецтво, журналістику, літературу, моду, кіно й соціум. У розділах можна знайти відеоматеріали про історичних постатей та митців, а можна отримати експрес-курс про сторіччя тієї чи іншої сфери за 100 хвилин.

Prometheus – українська платформа з масовими і безкоштовними онлайн-курсами.

«Europeana collections» – ресурс культурної спадщини Європи.

Оцифровані матеріали тисячі європейських бібліотек, архівів і музеїв на одному сайті. Тематичні колекції картин, добірки творів авторів і навіть пошук зразків образотворчого мистецтва.

Сайт «Суспільне мовлення України»

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю? Редакція Суспільного регулярно підкидає різні пропозиції та намагається мотивувати на нові починання – і велика частина з них доступна навіть під час самоізоляції вдома.

«Освіторія» - онлайн-медіа про освіту та виховання дітей в Україні.

Карантин із користю: ще більше нових безкоштовних можливостей для всіх.

Категория: Новини | Добавил: [HoN]Accord (06.04.2020)
Просмотров: 257 | Рейтинг: 0.0/0