Відкрий двері у світ казок Вільгельма Гауфа

Хто ж він такий - цей казкар Вільгельм Гауф?

Вільгельм Гауф – один із найвідоміших у світі казкарів. Його життя було коротким, всього 25 років. Проте написані ним казки живуть ось уже понад 200 років. Народився Гауф 29 листопада 1802 року в німецькому місті Штутгарті.

Його батько був державним службовцем, юристом. Він помер, коли хлопчикові виповнилося сім років. Після смерті батька Вільгельм із сім’єю жив у будинку діда. Там була велика, чудова бібліотека, і хлопець мав змогу багато читати. Та в школі він старанністю не відзначався, але захоплювався романами про рицарів і розбійників, чудовими арабськими казками із «Тисячі та однієї ночі». Він і сам був великим вигадником, тому придумував різні історії, які розповідав своїм сестрам та друзям.

Після закінчення університету Вільгельм Гауф працював домашнім учителем у сім’ї барона, пізніше - репортером. Вільгельм мав гострий розум, був романтиком, любив дітей. Під час прогулянок і відпочинку розповідав своїм вихованцям казки про східних принців і принцес, про чарівні перетворення, жахливі історії, великодушні вчинки. Казки так подобалися слухачам, що баронеса порадила надрукувати їх.

Письменник об’єднав їх у три збірки, і вони були видані за короткий термін - всього за три роки. Казки дуже цікаві, ними й досі захоплюються всі діти світу.За своє коротке життя він устиг створити два романи, книжку сатиричних нарисів, чимало новел і три збірки казок. І якщо твори для дорослих стали помітним явищем у німецькій літературі, то казки завоювали собі світову славу. Окрім «Карлика Носа», особливо знаними казками є його «Каліф-чорногуз», «Маленький Мук», «Пригоди Саїда», «Холодне серце». Казки Гауфа цікаві не лише дітям, а й дорослим.

Яку б книгу Гауфа ви не вибрали ви отримаєте незабутнє задоволення, дозволивши собі перенестись в дивовижний яскравий і барвистий світ, створений великим казкарем.

Під час бібліотечної години Вільгельм Гауф повів за собою учнів 2 та 5 класу в країну, де ніколи не заходить сонце, де завжди зеленіють ліси, де рано чи пізно всі страшні пригоди, що випали на долю героїв, обертаються хвилюючими і зворушливими спогадами. Учні переглянули відео про біографію казкаря, та аудіо казку «Карлик ніс».

Категория: Новини | Добавил: [HoN]Accord (27.11.2017)
Просмотров: 560 | Рейтинг: 0.0/0