Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

"З метою розкриття потенційних можливостей шкільної бібліотеки, підняття її престижу, привернення уваги вчительської, учнівської та батьківської громадськості до проблем шкільної бібліотеки та популяризації читання в Україні", наказ МОН.

У нашій країні започатковано щорічне проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек. Ініціатором важливого рішення разом з МОН виступила ДНПБ України ім. В.О.Сухомлинського.

Гасло Місячника 2014 року: «Шкільна бібліотека – стратегічний партнер освіти».

На вибір навчального закладу можна провести такі заходи:

екскурсії-ігри;

дні дозвілля;

зустрічі з письменниками;

презентації нових видань;

літературні аукціони;

театралізовані вистави художніх творів;

літературні вікторини;

бібліотечні уроки;

дні інформації;

відео- та web-перегляди;

підготувати тематичні виставки літератури;

тощо.

МОН повідомляє, що проведення заходів не передбачає жодного звітування. Тобто кожний навчальний заклад має усвідомлювати роль бібліотеки і значення книги у вихованні підростаючого покоління.

Для шкільних бібліотекарів стануть доречними методико-бібліографічні матеріали "Жовтень єднає шкільні бібліотеки", підготовлені В.П.Здановською, заступником головного редактора журналу "Шкільний бібліотечно-інформаційний центр":

Категория: Новини | Добавил: [HoN]Accord (01.10.2014)
Просмотров: 528 | Рейтинг: 0.0/0