Главная » 2014 » Январь » 02

Именно в любви человеческий организм вполне оправдывает своё назначение, а потому любовь должна приниматься без всяких оговорок, как высшее благо жизни (Джек Лондон).

Можна сказати, що Джек Лондон став письменником, долаючи сімейний рок. Скандальна популярність постукала в його долю ще до народження. У червні 1875 жителі Сан - Франциско прочитали в газеті  жахливу історію: жінка вистрілила собі в скроню у відповідь ... Читать дальше »

Просмотров: 1162 | Добавил: [HoN]Accord | Дата: 02.01.2014 | Комментарии (0)

"Когда-нибудь спросят: "А что Вы, собственно, можете предъявить?И никакие связи не помогут сделать ножку маленькой, душу – большой и сердце – справедливым..." ( Шарль Перро).
Просмотров: 1365 | Добавил: [HoN]Accord | Дата: 02.01.2014 | Комментарии (0)

Прийшла любов непрохана й неждана — Ну як мені за нею не піти? (В. Симоненко)

Ти знаєш, що ти — людина.
Ти знаєш про це чи ні?
Усмішка твоя — єдина,
Мука твоя — єдина,
Очі твої — одні.
... Читать дальше »
Просмотров: 855 | Добавил: [HoN]Accord | Дата: 02.01.2014 | Комментарии (0)

"Це щастя: мати таку долю, як у мене... Чуюся добре, бо нікому не зробив зла, бо дбав не тільки про себе. І від того мені світло на душі" (Василь Стус).

Василь Стус — український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, якого називали Шевченком XX сторіччя. Один із найактивніших представників українського культурного руху 1960-х. За переконання в необхідності української культурної автономії був заборонений радянською владою і на половину життя — 23 роки — позбавлений волі. Роль, яку відігравала постать Василя Стуса у розвитку української літератури  XX століття, відновленні української державн ... Читать дальше »

Просмотров: 614 | Добавил: [HoN]Accord | Дата: 02.01.2014 | Комментарии (0)

Якби зібрати з неба всі зірки
І всі сонця з усіх небес на світі, —
Моя любов горітиме яркіш
За всі сонця, на тисячі століть  (В. Сосюра).
Просмотров: 667 | Добавил: [HoN]Accord | Дата: 02.01.2014 | Комментарии (0)